Электрокотлы

Вибір електричного котла для оселі

Вибір електричного котла для оселі

Неухильно зростає кількість жителів як багатоквартирних, так і приватних будинків, які вважають за краще використовувати для обігріву житла електрику. Цей енергоносій вважається не найдешевшим, але безпечний і ефективний. До того ж є можливість для економії, якщо електрокотли https://ukurier.gov.ua/uk/news/perspektivi-individualnogo-opalennya/ для дому будуть підбиратися з урахуванням всіх факторів, з залученням професіоналів.

Особливості електричних котлів

Економічніше за все експлуатація обігрівального обладнання, https://www.lookali.de/community/profile/samaramelbourne для роботи якого потрібно природний газ. Конкуренцію складають агрегати, що спалюють тверде або рідке паливо. Але для обох конструкцій потрібно окреме приміщення, і все одно пожежна безпека в будівлі залишається низькою. Також необхідно облаштування димаря і витяжної вентиляції. Не уникнути і процедур узгодження проектів з контролюючими органами.

У випадку з газовим агрегатом потрібно дороге підведення магістралі. Доведеться заплатити чималу суму установникам, оскільки підключенням і запуском даного обладнання зобов’язаний займатися тільки майстер зі спеціальної організації.

З агрегатом на рідкому або твердому паливі можна заощадити на монтажі, але буде потрібно додаткове приміщення для складування палива, необхідно постійна особиста участь в процесі роботи котла (завантаження котла і контроль).

Переваги електричних котлів численні і лаконічні:

  1. Немає відкритого горіння. При справній електропроводці і наявності запобіжників – система пожежобезпечна.
  2. Немає продуктів згоряння. Не потрібно продумувати додаткову вентиляцію.
  3. Не вимагають окремого приміщення. Монтаж устаткування можливий навіть в житловій кімнаті.
  4. Надзвичайно прості як по конструкції, так і по експлуатації.

Витрачати час і гроші на дозвільні інстанції доведеться тільки в одному випадку. Коли виникає необхідність в обладнанні, e-learning.org.ua для роботи якого потрібна трифазна лінія електроживлення.Для раціональної експлуатації і мінімізації витрат електроенергії, мешканцям Золочева, необхідно до дрібниць продумати термоізоляцію будинку.

Критерії вибору електрокотлів

Найголовніший параметр, який беруть до уваги – потужність. Поширений міф, що для обігріву 10 квадратних метрів житла буде потрібно 1 кВт енергії. Насправді враховується безліч чинників. У розрахунок береться висота стель, розміри вікон і дверей, ступінь утеплення стін і безліч інших умов.Формули настільки громіздкі, що під силу тільки професіоналам з інженерних компаній. Наразі в інтернеті багато спрощених онлайн-калькуляторів, які здатні вивести середні значення.

За типами електрокотли поділяються на:

  • ТеНові. Надійні і прості конструкції, але повільно розігріваються.
  • Індукційні. Довговічні прилади з швидким розігрівом, здатні непогано заощаджувати електроенергію. Але ціна на агрегат, як і його маса, досить висока. Можуть вібрувати при роботі.
  • Електродні. Компактні прилади з невисокою вартістю і швидким розігрівом. Але елементи швидко виходять з ладу, https://dadstreamer.com а теплоносій повинен бути певного хімічного складу.

Монтаж обладнання

Крім параметрів потужності і типу нагрівача, на вартість котла впливає його монтаж. Якщо покупка здійснюється в серйозній компанії, то установка обладнання є обов’язковою умовою. І в кінцевій ціні це враховується.Інженерна компанія візьме на себе попередні розрахунки, рекомендації щодо вибору моделі і грамотний монтаж на місці. Досвідчені сертифіковані співробітники, застосовуючи необхідне обладнання, проведуть повну наладку і пуск системи.

 

Trả lời

Email của bạn sẽ không được hiển thị công khai. Các trường bắt buộc được đánh dấu *

Back to top button