Электрокотлы

Перспективи індивідуального опалення

Перспективи індивідуального опалення

Економічна ситуація в країні, зокрема в енергетичній сфері, давно нестійка. Як завжди, серйозною проблемою є опалювальний сезон. Перезимувати в теплі і зберегти платоспроможність – ось головна турбота населення.

Економне опалення

 

Централізована система опалення влаштовує небагатьох. Мало того, https://datacesspro.com/ що температура всередині приміщення не відповідає бажаним нормам, так ще й оплата завищена. Кращою альтернативою є окремий обігрів житла та нагрів води, за допомогою автономних котлів https://mykharkov.info/news/perspektivy-avtonomnogo-otopleniya-kvartir-31752.html опалення.

Більшого поширення серед населення набули міні-печі на твердому або рідкому паливі, а також на природному газі. Водночас не для всякого житла підходять такі пропозиції. Та й заощадити вийде не завжди. Якщо вивчити каталог електричних котлів в Україні, то починаєш розуміти, що електроенергією потрібно вміти користуватися.

Обравши оптимальну модель для свого приміщення і підключивши електричний котел через двухтарифні лічильники, можна реально заощадити. Оскільки оплата на момент максимального споживання вночі знижується вдвічі.

 

Невелика вага і компактний розмір, дозволяють закріпити електрокотел у зручному місці. Фото з сайту  vencon.ua

Невелика вага і компактний розмір, дозволяють закріпити електрокотел у зручному місці. Фото з сайту vencon.ua

Переваги електричних котлів

 

Крім явної переваги в ККД, у електроустаткуванні знайдеться маса переваг. Ось основні з них:

♦ При наявності автоматів відключення і надійної проводки, виключається можливість пожежі

♦ Не потрібен контроль і постійний догляд. Якщо в твердопаливному котлі вчасно не підкинути в топку дрова, то приміщення замерзне

♦ Економить місце, оскільки не вимагає окремого приміщення і димаря

♦ Якщо встановити двозонний прилад обліку електроенергії і тижневий програматор, то можна заощадити до 50% витрат, datacesspro.com які раніше йшли комунальникам

♦ Електрокотел набагато простіше встановлювати

Придбання котлів опалення

 

Оскільки встановлення опалення справа копітка, то самостійно виконати роботи буде складно. Оптимальним варіантом є звернення в спеціалізовану компанію, яка займається проєктами систем обігріву, оскільки розрахунок все одно знадобиться.

Разом із складанням плану переобладнання опалення в будинку, фірма запропонує на вибір 3-4 моделі, що підходять для того чи іншого приміщення, й підбере необхідну потужність приладу. І найголвніше, компанія надасть сертифікованих співробітників для встановлення придбаного устаткування. Таким чином у вас буде гарантія на надійну працездатніть техніки на весь термін експлуатаційного періоду.

Trả lời

Email của bạn sẽ không được hiển thị công khai. Các trường bắt buộc được đánh dấu *

Back to top button