кондиционеры

Як правильно демонтувати кондиціонер спліт-системи

Як правильно демонтувати кондиціонер спліт-системи?

Під час демонтажу кондиціонера http://hnb.com.ua/articles/s-zdorovie-zdorovaya_atmosfera_pri_pomoshchi_konditsionera-5334 потрібно дотримуватися правил безпеки і робити все послідовно. Кондиціонери — це обладнання, яке можна зустріти практично в будь-якому будинку. Вони допомагають підтримувати помірну температуру в приміщеннях незалежно від погоди на вулиці. І, як і будь-яке інше обладнання, stockmarketedge.sperofy.com вони періодично потребують демонтажу.

 

ЩО МОЖЕ СТАТИ ПРИЧИНОЮ ДЕМОНТАЖУ?

Найчастіше спліт-систему доводиться демонтувати через поломки кондиціонера. Обладнання може віджити свій термін або ж в ньому може згоріти якась деталь: в будь-якому випадку кондиціонер доведеться знімати. Трохи рідше можна зустріти випадки, коли кондиціонер вирішили перемістити з одного місця на інше. Іноді також необхідно відремонтувати фасад будинку — для цього кондиціонер теж можуть зняти, а потім поставити на те саме місце.

ЯКІ ІНСТРУМЕНТИ БУДУТЬ ПОТРІБНІ?

  • рожковий/гаєчний ключ (як правило на 13)
  • набір торцевих ключів (краще з трещіткою)
  • два розвідних ключа
  • бокорізи
  • викрутка (хрестова)
  • труборіз
  • набір шестигранних шліці (шестигранники)
  • шуруповерт
  • манометричний колектор

 

ЯК ПРАВИЛЬНО ДЕМОНТУВАТИ КОНДИЦІОНЕР СПЛІТ-СИСТЕМИ?

Обидва блоки кондиціонера з’єднуються мідним контуром, по якому проходить фреон. Перше завдання при демонтажі — зберегти цей фреон в системі. Якщо ви відразу відкрутите гайки, https://azuldentalmexico.com/2023/10/11/%d1%81%d0%ba%d0%be%d0%bb%d1%8c%d0%ba%d0%be-%d1%81%d1%82%d0%be%d0%b8%d1%82-%d1%83%d1%81%d1%82%d0%b0%d0%bd%d0%be%d0%b2%d0%ba%d0%b0-%d0%ba%d0%be%d0%bd%d0%b4%d0%b8%d1%86%d0%b8%d0%be%d0%bd%d0%b5%d1%80 то фреон і масло під тиском вирвуться назовні і кондиціонер доведеться знову заправляти. Однак майстри можуть поступово перекривати контур за допомогою послідовних запусків кондиціонера. В цьому випадку спліт-система збереже більше половини фреону.

Після збору фреону необхідно демонтувати трасу. Мідні труби треба від’єднати від блоків, зрізавши їх труборізом. Коли прийде час монтувати кондиціонер на трасу, потрібно буде развальцювати трубки, щоб з’єднання були герметичними.

Перед тим як знімати з кронштейнів зовнішній блок, треба заздалегідь закріпивши його на канатах страховки, щоб він не впав вниз. Після цього демонтувати блок всередині приміщення. Всі отвори в стінах потрібно загерметизувати, щоб в них не потрапив бруд, волога, птахи. Теж саме треба зробити і з отворами у внутрішньому та зовнішньому блоках. Після проведення всіх робіт залишається тільки заново монтувати блоки на місце.

Trả lời

Email của bạn sẽ không được hiển thị công khai. Các trường bắt buộc được đánh dấu *

Back to top button